Çözüm Ortaklarımız
Milwaukee 1924’ den beri Profesyoneller için, Profesyoneller tarafından tasarlanan, Profesyonel el aletlerini üretmektedir. Ağır Hizmet aletler üretme geleneği Milwaukee nin itici gücü olmuştur ve olmaya devam edecektir.
1915 yılında bir elektrikli motor satıcısı ve tamircisi olarak kurulan Makita firması, yıllar içinde büyüyerek Japonya’nın en büyük elektrikli el aletleri üreticisi olmuş ve dünya çapında lider bir firma konumuna gelmiştir.

Ceta Form, mekanikerler, elektrikçiler, elektronikçiler ve diğer birçok dalda çalışan profesyonel kullanıcılar için üstün kaliteli el aletleri geliştiren ve üreten, 30 yıllık uzmanlaşmış bir üreticidir.
Sabit ağaç işleme makinelerinde dünya çapında uzmanlığyla ürünlerini kalite ve işlevsellik üzerine arge çalıştırmalıryla yüksek kalitede geliştirmektedir.

200 yıla yakın süredir, dünyayı ölçmek için lazer ölçüm cihazları üreten, Leica Geosystems firmasının ürünlerine ve hizmetlerine, dünya çapında veri ölçümü, analizi ve bilgi sunumu yapmak isteyen profesyoneller tarafından güvenilmektedir.
20 Yıldır metal işleme makinalarının tasarımıyla ve üretimiyle uğraşan Optimum firması, kalitesini, uygun fiyat, uzun ömürlülük ve amaca uygunluk değerleri ile kazanmıştır.

KNIPEX markası, günümüzde dünya çapında el aleti üreticisi olmuş, beş kıtaya ihracat yapan ve dünyada bilinen en iyi el aleti üreticilerinden biridir. 125 yıllık bir firma olan Knipex üretiminin tamamını Almanya’da gerçekleştirir.
Akfix poliüretan köpük ve silikon mastik ürünler kategorisinde geniş bir bilgi birikimine ve uluslararası uzmanlığa sahiptir.

1927 yılında Hamburgda kurulan DOLMAR GmbH, dünyadaki ilk benzinli ağaç kesim motorları üreticisidir ve bu alanda en tecrübeli firmadır. Dünya çapında isim yapmış DOLMAR testereleri dünyadaki pazarları sadece ormancılıkta değil endüstride ve tarımda da fethetmiştir.
Kipor önde gelen jeneratör üreticilerinden biri olup, koşulsuz müşteri memnuniyeti ve kalite odaklı hizmet anlayışı ile çağımızın en son gelişmiş teknolojilerini uygulayarak, sürekli geliştirilen tasarımı, çevreye duyarlı farklı güç ve kapasitedeki geniş ürün yelpazesi ile sektördeki yerini almıştır.

Virax markası, 1920 yılında Pafta Makinaları lansmanı ile kurulmuştur. Virax, kalite ve inovasyondan taviz vermeyerek mükemmel hizmet kalitesine ulaşabilmek için kuruluşundan bugüne insana ve endüstriye yatırım yapmaya büyük önem vermiştir.
1973 yılında stuttgart almanyada kurulan alfra, manyetik matkap (delme,sondaj,kesme,çapak alma), üretimi yapıp 120 ülkede satış ağıyla alanında dünyada lider konumda bulunmaktadır.

Ticari hayatta 88. yılını dolduran Biglift istifleme ve kaldırma ekipmanları, transpalet ürün gamının yansıra, manuel, yarı akülü, tam akülü istif makinaları ile endüstriyel platformlar, Biglift ürün grubunu oluşturmaktadır.
Bavyera Almanyada kurulan BMI firması mekanikerlerin ihtiyaç duyduğu su terazileri ve ölçüm aletlerinde 60 yılı aşkın tecrübesiyle sektörde lider firmalardandır.

İtalyan kalitesi ve tecrübesiyle üretilen Lavor basınçlı yıkama ve temizlik makinaları, Türkiye pazarında hatırı sayılır bir yer edinmiştir. Lavor makinalarının tümü kaliteli, yüksek performanslı sarf malzeme ve işletme giderleri ile hem son kullanıcı hem de ticari işletmeler için düşük maliyetlidir.
1952 yılında İtalyada kurulan Fini kompresör, basınçlı hava makinaları sektöründe Avrupa'nın en önemli firmalarından biri haline gelmiştir.

Welder, önde gelen kaynak makina üreticilerinden olup, İnverter kaynak , gazaltı kaynak, tıg kaynak, alüminyum kaynak ve plazma kaynak makinaları imalatı yapıp yüksek kaliteli ürünleri pazardaki yerini her geçen gün artırmaktadır.
1957 yılında ilk pamuk havı emdirilmiş eldivenin imalatından bu yana, MAPA Professionnel yüksek kaliteli koruyucu eldiven pazarında lider oyuncu durumuna gelmiştir.

Bigred garaj ekipmanları 180 ülkeden fazla ülkede satılmakta ve dünya çapında satış adetleri bakımından birinci sıradadır. Krikoların temel ürünü 200’den fazla modeli ile 9 seriyi oluşturmalarıdır. Bigred 50 yıldan daha fazla garaj ekipmanları konusunda üretim deneyimine sahiptir.
Kama by Reis jeneratör ve bahçe ekipmanları ürünleri, koşulsuz müşteri memnuniyeti ve kalite odaklı hizmet anlayışı ile Türkiye genelindeki satış ve satış sonrası birimleri sayesinde insan hayatını kolaylaştırmaktadır.

Proxxon, Yüksek Alman Mühendisliği ve 30 yıllık üretim tecrübesiyle Hobi ve Mikro aletlerde kullanıcıların ilk tercihi olmaya devam etmektedir.
IŞIK KAYNAK 1995 yılında Gaziantepde kaynak sektörüne adım atmıştır. Firmamız tek hedefi olan kaynak sektöründe; MIG-MAG, TIG-WIG, Elektronik-Mekanik Redresörlü, Ark Kaynak, Punta Kaynak ve özel kaynak makineleri üretimini gerçekleştirmektedir.


Furkan Dış Ticaret
Adres : Tersane Caddesi No: 62 Karaköy İstanbul
Email : info@furkanhirdavat.com.tr Tel : 0212 238 82 64 / 0212 238 80 67 / 0212 253 48 74 Fax : 0212 238 82 65