Furkan Dış Ticaret

1995 yılında İstanbul Karaköy’de kurulan, FURKAN DIŞ TİC. hırdavat dünyasına girerken, sürekli yeniyi ve kaliteyi yakalamayı, size en uygun olanı sunmayı kendine ilke edinmiştir.

Siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini esas alıp,kaliteyi ön planda tutarak güvenilir, verimli ve hızlı çözümler üreterek müşterilerimiz için değer oluşturmak, verdiğimiz tüm hizmetlerde sektörde en iyisi olmaya gayret ederek örnek şirketler arasında yerimizi almak, öncelikli misyonumuzdur

20 yılı aşkın bilgi birikim ve tecrübemizle, İstanbul’da Karaköy ve İkitelli mağazamızda hizmet vermekteyiz. Geniş ürün yelpazesiyle müşterilerimizin ihtiyaçlarını en uygun fiyat politikası ile en kısa sürede karşılamak, onların tedarik süreçlerini kısaltmak, satış sonrası destek vermek ve karşılıklı işbirliğinin gelişmesini sağlamak,rekabette önde olmak için çok çalışmak, özgün, aktif ve hızlı hareket etmek, tüm uygulamalarda ilk olmak, üretim için kaliteli malzeme kullanılmasını benimseyerek sizlere gereken her türlü desteği vermek öncelikli vizyonumuzdur.

Firmamızın değişmez prensipleri ‘’dürüstlük, kaliteli hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat’’ olmuştur. Müşteri temsilcilerimiz sizlerle birebir iletişim kurarak siparişleriniz ile ilgili her türlü sorun ve taleplerinizde teknik destek ve çözüm sağlamaktadır.

“Furkan Dış Ticaret” olarak en iyi markalarla ve en iyi ürünlerle sizlere ulaşmak ve daha kaliteli hizmet vermek için sürekli araştırıyor, sizlerin de desteği ile hırdavat dünyasında yerimizi daha da sağlamlaştırıyoruz.

Saygılarımızla…

Furkan Dış Ticaret
Adres : Tersane Caddesi No: 62 Karaköy İstanbul
Email : info@furkanhirdavat.com.tr Tel : 0212 238 82 64 / 0212 238 80 67 / 0212 253 48 74 Fax : 0212 238 82 65